Powerbank XO – Karikues Portativ XO PB78 – 5000 mAh

XO

Karikoni smartphone-in, tableten ose MP3 player-in kudo

Dizanj estetik

20000 mAh

Universal

1,390L

Karikues Portativ XO PB78 – Power Bank 5000 mAh

Powerbank – Karikues Portativ XO – 5000mAh

Fuqizoni pajisjen tuaj te preferuar shpejt dhe me lehtesi kudo qe jeni. Power bank 5000mAh me kapacitet te shkelqyer per te karikuar disa here pajisjen tuaj. Dizajn kompakt me peshe te lehte dhe lehtesisht i levizshem. Ngarkoni ne menyre te sigurte smartphone-t tuaj dhe cdo pajsije tjeter me porte USB.

Ideal per telefonat inteligjente, smartwatch, smart band, kufjet, kamerat, drone dhe te gjitha pajisjet me porte USB. Zgjidhje e shkelqyer per ditet kur jeni ne levizje, apo shkoni me pushime ne natyre.

Cilesimet Kryesore | Powerbank XO

  • Karikues Portativ
  • Karikoni telefonin ne cdo kohe dhe moment, edhe kur jeni ne rruge apo ne nje vend ku nuk mund te gjeni prize me korrent
  • I fuqishem
  • Teknologjia e integruar parandalon demtimin e baterise nga luhatjet e tensionit apo tensioni i larte
  • Treguesi LED ndihmon te kontrolloni nivelin e fuqise
  • Perputhet me te gjithe modelet e telefonave dhe tabletave
  • Praktik, ka permasat e nje telefoni, mund ta mbani gjithmone me vete
  • Powerbank ideal per udhetimet e gjata, shijoni pushimet pa e patur mendjen tek % e baterise apo mundesine e nje prize ne vendin me te afertBlerje ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: H-XOPB78 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

XO

color

Black

LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat