,

Ore inteligjente Amazfit Bip U Pro ne shitje

AmazFit

7,490L

ORE INTELIGJENTE AMAZFIT BIP U PRO NE SHITJE

Versioni me i ri ne në gamën e orëve inteligjente më të shitura te momentit.

Ora Amzafit te befason me numrin e funksioneve dhe kualitetin qe ka.

Nje bateri prej 230 mAh qe ju jep nje kohezgjatje deri ne 9 dite nese karikohet plotesisht.

Ky produkt do tua beje me te lehte mirmbajtjen pasi  ka rezistencë ndaj ujit deri në 5ATM.

AMAZFIT BIP U PRO

Kjo ore e mrekullueshme ka nje numer te larte funksionesh qe e bejne ate pajisjen e pandashme.

Ora inteligjente  ka matje te drejtperdrejte te pulsit , kalorive te djegura, distances se mbuluar, lidhje me Bluetooth.

Me te mund te luani muzike, kerkoni ne telefon  etj.

Kjo ore punon me te dy markat me te perhapura te telefonave si iOS dhe Android.

Me kete ore do te keni te sakta funksionet si data, kronometri, ora e alarmit, ndricimi dhe kalendari.

Ky smartwatch perfshin karakteristika si  kronometer, numerimi i kalorive, matja e rrahjeve te zemres, matja e distances se ecjes, etj, gje qe e ben te pershtatshem per nje mori sportesh.


Bli online dhe sigurt vetem ne ibuy.al

SKU: ore-amazfit-bip-u-pro Kategori: , Etiketë:
Pesha1 g/kg
brands

AmazFit

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat