,

Smart Band Awei H01 – Byzylyk inteligjent ne shitje online

Awei

3,890L

Smart Band Awei H01 – Ore inteligjente

Smart Band Awei H01 – Ore inteligjente

Cilesimet Kryesore  | 

Marka | Awei
Modeli | H1
Materiali | PC, TPU
Ekrani | 0.96 inch
Rezolucioni |  128*64px
Gjatesia e rripit | 14-20cm
Bluetooth | V4.0
Bateria | 90mAh
Rezistente ndaj ujit dhe ndaj Pluhurit | IP67
SKU: smart-band-awei-h01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Awei

LLoji

Smart Band

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat