-27%
,

Smartband M4 – Tracking Calories – Health band ne shitje

Gjendje:

S’ka stok


1,390L 1,900L

S’ka stok

SMART BAND M4

Smart band me i kerkuar nga te gjithe – Modeli M4 me ngjashmeri si Mi Band por me cmim shume here me te ulet.
Gjurmim te kalorive te humbura, hapave te kryer dhe sigurisht lajmerime ne telefon per gjithcka.

Lidhje Wireless me Bluetooth

Kjo pajisje inteligjente lidhet me telefonin pa kabell me ane te bluetooth dhe ju lajmeron per te gjitha.

  • Thirrje
  • Sms
  • Hapa
  • Kalori
  • Social Media Facebook -Whatsapp – viber etj
  • Mund te caktoni te lajmeroheni nga cdo aplikacion qe punon ne celularin tuaj

Matje e pulsit te zemres

Masni rrahjet e zemres ne cdo moment te dites fale sensorit me drite te instaluar ne kete pajisje inteligjente

Qendroni te informuar gjithmone

SMARTBAND M4 NE SHITJE – IBUY

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat