, , ,

Ore inteligjente QS19 Full Touch


4,000L

ORE INTELIGJENTE QS19 FULL TOUCH

Smartwatch me dizajn inovativ dhe unisex, e pershtatshme si per femra dhe meshkuj.

Ka nje ekran me prekje te plote 1.54 inch.

Sistemi i Mbështetjes së APP: Android 4.4 e lart, IOS 9.0 e lart.

Fuqi karikimi 5V / 2A.

Monitorimi i i rrahjeve të zemrës/i presionit të gjakut/gjumit / oksigjenit në gjak/temperaturës së trupit

Sinjalizime telefonike / alarme SMS

Njoftime te mesazheve sociale të APP

Mbështet 23 modalitete sportive

Kujtesë për orën e alarmit, moti, pedometer, kamer, kronometer, monitorimi i kalorive

 

 

 

 

SKU: QS19 Smart Watch | Ore Inteligjente 1.54 inch Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat