, ,

Smart Bracelet Z15


1,600L

SMART BRACELET Z15

Smart Bracelet jane nje tjeter risi fantastike te cilen ju duhet ta keni me patjeter.

Me disa funksione, secili per t’ ju ardhur juve ne ndihme.

Nuk ndiheni mire dhe rrahjet e zemres ju duken te larta ? Mos u shqetesoni, me smart bracelet Z15 masni rrahjet e zemres ne cdo kohe, kudo qe ndodheni.

Kontrrolloni presionin e gjakut dhe nese rezultatet nuk jane normale atehere merrni mjekimin e duhur menjehere, pa humbur kohe.

Kur beni fitness ju mund te merrni rezulatet e stervitjeve tuaja nga byzylyku inteligjent. Merrni te dhena te sakta si nje profesionist i vertete.

I pajisur me bluetooth, nje komande e vetme me ane te se ciles mund te kryeni shume veprime te tjera. lidheni byzylykun tuaj me telefonin dhe pergjigjuni telefonatave lehtesisht, hapni muziken me ane te tij ose beni fotografi. Byzylyku gjithashtu ju kujton per mesazhet apo thirrjet e humbura.

Funksionon dhe si reminder dhe alarm. Dy funksione kaq te rendesishme per ju. Nese ju keni shume ngarkese, shume detyra per te kryer por nuk mundeni t’i mbani mend te gjitha atehere byzylyku inteligjent do ju ndihmoje per kete. Listoni detyrat qe keni si dhe oraret se kur duhet ti kryeni byzylyku do jua kujtoje disa minuta perpara.

Perdoreni dhe si ore me zile qe te mos vonoheni kurre per ne pune apo per te cuar femijet ne shkolle.

Rripi i byzylykut eshte ne material silikoni, ju do ndiheni rehat gjate kohes qe e mbani. Byzylyku eshte ne material aliazh zinku per te sjelle tek ju nje pajisje cilesore.

Karakteristikat

Modeli: Z15

Rrip prej silikoni

Material aliazh zinku

Madhesia e ekranit: 1.54 inç

Ekran me prekje

Kapaciteti i baterise: mAH

Versioni i Bluetooth 4.0 e lart

Pershtatet me Android, versioni 4.4 e lart, me IOS, versioni 8.5 e lart

E pajisur me GPS qe ta gjeni lehtesisht dhe kur e humbisni byzylukun.

 

 

 

SKU: Z15 Smart Bracelet Kategori: , ,
LLoji

byzylyk inteligjent

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat