,

Ore inteligjente Havit H1113A


3,800L

ORE INTELIGJENTE HAVIT H1113A

Ora Havit H1113A eshte nje pajisje multifunksionale te cilen mund ta mbani gjate gjithe kohes me vete.

Nje nga cilesite me pozitive te kesaj ore eshte fakti se me te mund te kontrolloni shume aspekte qe kane lidhje me shendetin tuaj.

Ju mund te kontrolloni zemren qe eshte nje nga organet me te rendesishme te trupit tone. Masni rrahjet e zemres ne cdo moment pa pasur nevoje te mbani gjate gjithe kohes me vete nje aparat mates.

Nje aspekt tjeter i shendetit tuaj qe mund ta kontrolloni eshte presioni i gjakut.

Rripi i ores eshte ne material silikoni gje qe e ben ate shume te rehatshem per kycin tuaj te dores.

Ekrani i ores eshte i gjere dhe ka nje dizajn unik qe funksionon me prekje.

Ju mund te masni dhe se sa kalori digjni gjate ecjeve apo stervitjeve tuaja.

Ora eshte e mbrojtur ndaj ujit gje qe e ben akoma me te perdorshme pasi ju mund ta mbani pothuajse gjate gjithe kohes.

Materiali nga i cili perbehet ora eshte aliazh zinku gje qe e ben ate akoma me cilesore.

Karakteristikat

Multifunsionale

Ekran i gjere 1.3 IPS

Rrip silikoni i rehatshem

Kapaciteti i baterise 170 mAh

Rezistente ndaj ujit

Ne material aliazh zinku

Dizajn silikoni

 

 

SKU: Fitness Watch H1113A Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat