Mini Karikues me Wifi per Apple Watch VPG | Wireless Charger

VPG

2,390L

Apple Watch | Wireless Charger VPG WPB 01

Mini Karikues me Wifi per Apple Watch | Wireless Charger VPG

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Material Premium
  • Karikim i shpejte me fuqi ne dalje 2W.
  • Bateri e integruar 1000mAh, ju mundeson karikim te ores tuaj dhe gjate levizjes. 
  • Dimensione kompakte, mund ta mbani kudo me vete. 
  • Me teknologji te avancuar per mbrojtje nga qarku i shkurter, mbinxehja.
  • E sigurte ne perdorim. 
 
Specifikimet  | 
 
Marka | VPG 
Modeli | WPB01
Materiali | ABS
Fuqia | 2W
Bateria | 1000mAh
Dimensionet | 67*40*15.5mm
Pesha | 39.5
SKU: karikues-ore-apple-watch-VPG Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

VPG

LLoji

Karikues Ore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat