, ,

Smartwatch QW03 – Fitness Tracker


7,900L

SMARTWATCH QW03 – FITNESS TRACKER

Model unisex e pershtatshme si per meshkuj dhe per femra.

Ore inteligjente e cila suporton shume modalitete sportive, duke qene shoqeruesi juaj i stervitjes.

Mbështetja e sensorit të presionit të ajrit/ rrahjet e zemrës/ presionit të gjakut/ mbështetja e busullës.

Funksioni i telefonit: kartë SIM e pavarur; njëkohësisht telefon Bluetooth dhe SMS

Modaliteti i kamerës dyfishtë: me Kamera HD + mbështetëse të kamerës me celularin Bluetooth

GPS: i integruar në modulin e pozicionimit të dyfishtë GPS + busull.

Ore smart e cila suporton dhe monitoron orarin e gjumit, kujtesen e oreve ulur , numerimin e hapave, vrapimin.

Pajisur me GPS, jep pozicionin preciz tuajin dhe vendodhjen e sakte.

Funksionet kryesore: modaliteti i stërvitjes me shumë funksione (rekord gjurmimi GPS, vrapim, ecje, çiklizëm).

Monitorim i rrahjeve të zemrës, monitorim i presionit të gjakut, monitorim i gjumit, komunikim me kartë, koha e saktë, lartësia e presionit të ajrit, busulla, kronometri.

Karakteristika

Ekran: 1.3 HD IPS

Ekran i rrumbullakët 240 * 240

Diametri i thirrjes: 48 mm

Trashësia e thirrjes: 13.6 mm

Gjatësia e rripit: 268 mm

CPU: MTK2503

Bluetooth: 3.0 + 4.0

Bateria: polimer me kapacitet të lartë 480mah


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Smartwatch QW03 - Fitness Tracker Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat