,

Ore analoge – Per femije


1,190L

ORE ANALOGE – PER FEMIJE 

Ore me alarm qe do e beje zgjimin e femijeve ne mengjes me te lehte per ta.

Nje model jo vetem i përshtatshem për zbukurim apo aksesor, por edhe funksionale.

Alarmi është vendosur në sekonda duke përdorur  kronometrin, do të zgjoheni në kohën e caktuar dhe funksioni i shtyrjes do ta bëjë zgjimin më të lehte.

Pamja është  e thjeshtë dhe e bukur.  Ka permasa te pershtatshme per cdo ambient, madje mund të përdoret si një zbukurim shtesë per ambientin.

Eshtë projektuar për çdo dhomë gjumi, sallon ndenje,  dhomë për fëmijë, kuzhinë etj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010039 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat