, ,

Analog Silver Clock – Ore me ngjyra LED


1,490L

ANALOG SILVER CLOCK – ORE ME NGJYRA LED 

Ore me drita Led, me nje dizajn retro perfekte per ambientet e shtepise.

E perbere me material celik inoksi rezistent, pjesa e jashtme është prej metali ndersa ekrani i akrepave te ores xham transparent.

Ora ju mundeson dhe opsionin e alarmit, per nje zgjim me te lehte ne mengjes. 

Me permasa 150 mm x 100 mm eshte e pershatshme per ta vendosur ne shtepi, dhome apo zyre. 

Funksionon me bateri – përdorni kudo që ju nevojitet një orë!

Numrat gjithashtu kanë shenja të ndriçuara të shkëlqimit në errësirë për të parë gjatë natës.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010012 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat