Fasha boksi everlast per duar


Fasha boksi everlast

100% pambuk

Vijne ne madhesi 3/5 m

Ju mbron gjate stervitjes

990L1,290L

FASHA BOKSI EVERLAST PER DUAR

Shpesh demtimet gjate ndeshjeve ose stervitjes se sportit te boksit mund te jene vertet te dhimbshme ose edhe fatale.

Tashme me kete fashe e cila perdoret per te mbeshtjelle duart perpara veshjes se dorezave ju do te ndiheni me te sigurt dhe do te mbroni duart tuaja.

Vishen perpara se te filloni ndeshjen ose perpara stervitjes tuaj , nen dorezat e boksit , per nje ndeshje me sa me pak demtime.

E pershtatshme per te gjitha grupmoshat edhe per fillestaret te cilet sapo kane nisur kete sport.

Teper praktike dhe e lehte mund te merret ne canten tuaj sportive kudo qe ju te deshironi.

Material i cilesise se larte , 100 % pambuk e cila nuk krijon demtime apo irritime ne lekure.

Ideale per kedo pasi fasha vjen ne disa permasa per tu pershtatur me cdo madhesi dore qe mund te keni.

Vjen ne dy madhesi te ndryshme : 3 meter te gjate dhe 5 meter te gjate me nje trashesi 5 cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Doreza-boksi-per-duar Kategori:
Pesha0.2 g/kg
Gjatesia

3 meter, 5 meter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat