, ,

Elektrik Portabel Per Kamping – COB Camping Light


1,200L

ELEKTRIK PORTABEL PER KAMPING – COB CAMPING LIGHT

Dritë mini per kamping me shumë funksione.

Drita anësore mund të përdoret si dritë pune, LED COB me shkëlqim me 8 bërthama, metoda të shumëfishta të ndriçimit me ndriçim te gjere.

Materiali i prodhimit është i fortë dhe i qëndrueshëm.

I përshtatshëm për kampe në natyrë, ecje natën, gjueti, ndriçim shëtitës, etj.

Karakteristika

Lloji i dritës: LED

Diapazoni maksimal 50-100 metra

Tensioni: 3.7v

Fuqia:  30w L: 100lm

Temperatura e ngjyrës: dritë e bardhë

Materiali i trupit të produktit: plastikë

Fuqia: bateri aa * 3 ( nuk përfshihet)

Lloji i ndërrimit:me  buton

I perdorshem: per kamping

Jetëgjatësia: 30000h


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: 201182 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat