, , ,

Tavoline dhe karrige portative – Per kamping

Te ndryshme
Gjendje:

2 ne stok


2,500L

2 ne stok

TAVOLINE DHE KARRIGE PORTATIVE – PER KAMPING

Dëshironi të shijoni një kohë pushimi relaksues, duke qendruar ne nje karrige të rehatshme?

Eksploroni karriget portative dhe te rehatshme qe vijne bashke me tavolinen.

Elegante në dizajn  këto karrige portative kampingu me tryezë janë shumë të kërkuara.

Të ndërtuara me materiale të qëndrueshme dhe cilesore, këto karrige portative  me tryezë ju sigurojnë mbështetjen dhe komoditetin më të mirë.

Per nje piknik ne natyre, apo qendrim ne nje plazh ju duhet tavoline dhe karrige portative sa me komode.

Kjo eshte zgjidhja ideale per persona qe ju pelqen udhetimi dhe qendrimi ne natyre.

E pershtatshme per kamping, plazh, peshkim, apo thjesht nje piknik ne natyre.

Tavolina eshte e pajisur me dy mbajtese gotash, qe ju mundesojne nje qendrim sa me komod. Pa u shqetesuar per derdhjen e pijeve apo ushqimeve te tjera.

Dizajn shume praktik dhe komod. Peshe e lehte dhe material cilesor, shume i qendrueshem.

Rezistent per cdo lloj terreni apo kohe fale materialit te saj.

Jane ideale për aktivitete  ne natyre për shkak të qëndrueshmërisë dhe transportueshmërisë së tyre.

Ne set perfshihen dy karrige dhe nje tavoline portative.

Specifika:tavolin pikniku bli online ibuy al

Tavoline dhe dy karrige

Model portativ, komod

Permasa: 38x 38x 60cm

Ngjyre e kuqe dhe e zeze

Te pershtatshme per kamping,piknik etj


Bli mire dhe lire ne IBuy.al!

 

SKU: tavoline-dhe-karrige-portative Kategori: , , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

karrige portative, Tavoline Portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat