,

Rakete per ping pong

Te ndryshme

Rakete ping pongu

Set sebashku me topin

Teper e lehte dhe praktike

Argetuese dhe e pershtatshme per te gjithe

 

1,290L

RAKETE PER PING PONG

Rakete ping pongu e cila vjen set sebashku me topin perkates.

Me nje dizajn elegant dhe praktik , e ben ate teper te lehte per tu mbajtur ne dore gjate lojes.

Mund te organizoni lojra ne shtepine tuaj , ne oborr , ne natyre , ne nje piknik ose ne nje dite te nxehte vere ne plazh.

Loje teper argetuese dhe e pershtatshme per te gjitha grupmoshat sidomos per femijet tuaj ,  ideale per te gjithe famijen.

Rakete e cilesise se larte e cila eshte nje zgjidhje shume e mire per lojtaret dhe per ata te cilet kane deshire te ushtrohen.

Vjen me nje mbeshtjellese plastike , praktike dhe teper te pershtatshme per ta mbajtur te pademtuar dhe te paster ne te per te shmangur humbjen e saj ose topit te ping pongut.

E lehte dhe mund te meret ne cante kudo qe ju deshironi : ne udhetime , ne canten tuaj te sportit , ne canten e plazhit etj.

E qendrueshme ,e shpejte dhe ofron siguri ne kete menyre ju mund te keni nje kontroll shume me te mire mbi lojen


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Rakete-per-ping-pong Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat