Doreza boksi Everlast

Te ndryshme

Doreza boksi

Material i cilesise se larte

Te qendrueshme dhe mbrojne duart tuaja

Vijne ne permasat : 10 , 12 ,14

2,990L

DOREZA BOKSI EVERLAST

Dorezat e boksit Everlast per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas ketij sporti.

Jane dorezat e duhura per te mbrojtur duart tuaja gjate stervitjes apo gjate nje ndeshjeje reale.

E veshur me nje lekure premium dhe me nje mbushje te plote e cila ben te mundur rruajtjen nga demtimet.

Dorezat jane ideuar per te krijuar komoditet gjate stervitjes me ore te tera dhe per te reduktuar sa me shume tronditjet qe vijne nga goditjet.

Mund ti perdorni ne palester per : box , kickbox apo edhe ne shtepi.

Dorezat jane te pershtatshme per kedo, fillestare apo praktikues ne kete sport.

Te ideuara nga profesioniste dhe shume komode ne dore, keto doreza do te jene pjese e pandare e stervitjes tuaja.

Me shume shtresa mbrojtese per nje performance te larte gjate stervitjes tuaj, jepni maksimumin pa i demtuar duart tuaja

Keto doreza vijne me permasat : 10, 12, 14.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

 

 

 

SKU: Doreza-boksi-Everlast Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat