,

Sete me gira per ushtrime fizike


Sete me gira dore

Me material gome

Mund ti perdorni kudo

Kombinime te ndryshme : 1kg+1kg/ 2kg+2kg/ 3kg+3kg/4kg+4kg/5kg+5kg

790L2,990L

SETE ME GIRA PER USHTRIME FIZIKE

Sete me gira dore prej gome per ushtrime fizike e cila vjen ne madhesi te ndryshme 1 kg , 2 kg , 3 kg , 4 kg dhe 5 kg.

Ideale per ushtrime fizike ne palester ose mund te ushtroheni lehtesisht ne ambientet e shtepise ose edhe ne oborrin tuaj.

Gire e bere me material neoprene, eshte e pershtatshme per stervitje , veshja neoprene ofron qendrueshmeri dhe siguri gjate perdorimit.

Materiali prej gome shmang krijimin e djerses dhe reshkitjen e duarve gjithashtu nuk krijon irritime ose demtime te lekures.

Dizajni gjashtekendor ben te mundur nje mbajtje sa me te sigurte ne dore.

Teper praktike dhe mund ti merni kudo me vete , mbajini ato lehtesisht ne canten tuaj sportive pasi nuk zene shume vend.

Setet e girave jane te ndryshme dhe vijne ne kombinimet me dy gira si : Set 1kg+1kg / 2kg+2kg/3kg+3kg/4kg=4kg/5kg+5kg.

Vijne ne ngjyra te ndryshme per ta bere procesin e stervitjes akoma me argetuese.

Setet jane ideale per te kompletuar nje stervitje efektive dhe per te arritur rezultatet qe gjithmon keni deshiruar.

Jane nje zgjidhje shume e mire edhe per tu perdorur edhe nga trajneret e palestrave per stervitje ne grup.

Nepermjet girave mund te ushtroheni per pjesen e kraheve , shpatullave , belit dhe vitheve etj.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Sete-me-gira-per-ushtrime-fizike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
Kapaciteti

1kg+1kg, 2kg+2kg, 3kg+3kg, 4kg+4kg, 5kg+5kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat