,

Korrigjues Shpine – KOREKTOR POSTAWY Shitje Online


Paisje gjermane

Uniseks -Per femra dhe meshkuj

Masa: Large

Shtylla kurrizore gradualisht do rregullohet dhe dhimbjet e shpines do te largohen

I aprovuar dhe rekomanduar nga ekspertet

Produkti me i kerkuar

E merrni kudo me vete, nuk krijon bezdi ose siklet ne momentin qe e mbani veshur

1,500L

Korrigjues Shpine – Korektor Postawy Shitje Online

Korrigjues Shpine – Korektor Postawy per femra dhe per meshkuj

Reduktoni dhimbjet e shpines dhe permiresoni qendrimin tuaj ne menyre natyrale dhe te sigurte. Eshte nje korektor i projektuar per tu pershtatur ne menyre perfekte me shpinen ne menyre qe te trajtoje muskujt dhe shpatullat per tu kthyer ne pozicionin e tyre biologjik.

Ndihmon ne qendrimin drejte per t’ju bere te dukeni me mire dhe me rendesishja te ndiheni rehat.
Filloni serish te beni gjerat qe ju pelqejne pa u trembur per dhimbjet qe do te perjetoni me pas. Me perdorimin e rregull e ketij korrigjuesi shpina juaj do te jete me mire se asnjehere me pare.

Cilesimet Kryesore | Korrigjues shpine per femra dhe per meshkuj

 • Qeteson dhimbjet e shpines dhe te muskujve
 • Masa:L
 • Stimulon qendrimin korrekt dhe mbajtjes drejt te qafes
 • Do te mbani qafen ne pozicionin e duhur, duke shmangur edhe deformimin me te vogel
 • Permireson formen e trupit brenda nje hapesire te shkurter kohore
 • Dizenjuar per meshkuj dhe femra
 • E lehte, i jep perdoruesit lirine e plote te levizjes
 • I aprovuar nga mjekesia
 • Lahet dhe pastrohet lehtesisht me dore
 • Pershtatet ne menyre te persosur poshte rrobave tuaja
 • Duken bukur dhe ndiheni te lehte

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat