, ,

Strece per Dobesim – Hot shapers Power Knee Pants

Hot Shapers

  • Maksimizon djegjen e kalorive
  •  Rrit temperaturen e trupit dhe i shkakton djersitje
  • Model praktik dhe elegant 

1,390L

STRECE HOT SHAPERS POWER KNEE PANTS

Strece per Dobesim Hot Shapers Power Knee Pants

Strece hot shapers qe stimulojne humbjen e peshes duke ruajtur nxehtesine e trupit dhe duke stimuluar humbjen e ujit gjate stervitjes.
Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit. Vishini kur dilni shetitje ne palester do ju ndihmojne te djersini dhe te hiqni peshen e tepert. 
Waist trainers qe ju ndihmojne ne humbjen e peshes , tonifikimin e vitheve dhe kofsheve – djersini edhe duke ecur.
hot shapers sweat pant bli ibuy al
Materiali Neotex rrit temperaturen e trupit dhe thith djersen, keshtu ju do te jeni gjithmone te thate.
Te rehatshme me peshe te lehte, strecet levizin bashke me trupin tuaj kudo shtepi kur dilni shetitje.

Materiali i tyre siguron ventilimin shtese ne menyre qe djersa nuk ngelet ne to por avullon.

Mund te mbahen veshur si strece te zakonshme te thjeshta  ne shtepi kur dilni apo per shetitje ne palester etj.

Strece dobesimi  – te thjeshta ne shtepi

Strece qe ju ndihmojne te humbni peshe ne pjesen e vitheve dhe te tonifikoni.

Strece per dobesim te prodhuara nga materiali Neotex, i cili eshte nje material i krijuar enkas per humbjen e peshes. Fale tij humbisni peshe lehtesisht dhe pa dhimbje..

Strece dobesimi me neotex, material i cili ben qe te rritet temperatura e trupit duke shkaktuardjersitje4 here me shpejte.

Gjithashtu perthith djersen ne menyre qe nga brenda te jene gjithmone te thata pa krijuar probleme.

Ndersa nga siperfaqja e jashtme djersa do te avulloje.

Nje teknologji unike e rrobave e cila perdoret ne strecet e dobesimit Hot Shapers.

Per te ngritur temperaturen e brendshme te trupit shpejte dhe duke e mbajtur ate te qendrueshme.

Kete mund ta arrini gjate punes tuaj rutine ose edhe kur jeni duke punuar ose po kryeni aktivitet fizik ne palester, vrapim apo yoga.

Përfitimet nga strecet Hot Shapershot shaper bli online ibuy al

– Do të humbni peshë

– Maksimizon rutinat e fitnesit

– Bark i hollë ne shume pak kohe

– Rritni temperaturën e trupit tuaj thelbësor

– Përmirësoni mirëqenien tuaj të përgjithshme.

Rekomandohet të lani atë pas çdo përdorimi, veçanërisht pas ushtrimit.

Lajeni me dore në ujë të bollshem me një detergjent të butë.

– Larje dore 30 ° C

Ju do të ndiheni rehat dhe të sigurt duke e veshur atë, askush nuk do ta vërejë atë!

Lëreni presionin e ushtrimeve dhe dietave tani. Mbajeni rehat trupin tuaj me material 20% elastik  dhe 80% material najloni.

Power knee Pants 

strece dobesimi bli online ibuy alPromovon humbjen e peshës duke ruajtur nxehtësinë e trupit dhe duke stimuluar humbjen e ujit gjatë ushtrimeve

Materiali special neotex rrit temperaturën e trupit dhe thith djersën kështu që jeni gjithmonë i thatë.

Pëlhura elastike, e lehtë formon masen muskulare dhe lëviz me trupin.

Dizajni i thjeshtë  dhe komod  duket i shkëlqyer dhe përputhet me çdo kombinim të veshjeve tuaja. 

Fijet dhe materiali unik prodhojnë kompresim më të lartë duke rezultuar në më shumë djersitje.

Model inovativ dhe me cilësi të mirë.

Te  bëra nga materiali me cilësi të lartë

Komode për tu veshur

Lehtë për të lëvizur me trupin tuaj gjatë kryerjes së ndonjë aktiviteti sportiv ose ushtrimesh

Rekomandime

Rekomandohet ti lani ato pas çdo përdorimi, veçanërisht pas ushtrimit.

Lani në ujë të ftohtë me një detergjent të butë. Shtrydhini dhe kullojini.

Per rezultate me te mira ne humbjen e peshes vishni strecet per dobesim cdo dite edhe nese nuk jeni duke u ushtruar.

Sa me shume ti perdorni aq me teper dhe me te shpejta jane rezultatet qe do te keni ne humbjen e kileve te teperta.

Mund ta perdorni ne shtepi kur jeni duke bere pune duke ndenjur para TV, kompjuterit, duke kryer aktivitet fizik etj. 

Pse jo mund te mbahen veshur si tuta te thjeshta ne shtepi apo ne shetitjen tuaj te perditshme.

Ju keshillojme te mos lahen ne lavatrice  dhe mos hekurosen me hekur te nxehte. 

Përmirësoni mirëqenien e trupit tuaj të përgjithshme.

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: L361-HOT-SHAPERS Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Hot Shapers

LLoji

Strece

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat