,

Tharese Flokesh Profesionale me palosje Surker – 1200W

Surker

1,490L

HAIR DRYER SURKER

Tharese Flokesh Surker me palosje – Profesionale

Tharese flokesh portative me dizajnin e palosshem e cila thane floket tuaj shume shpejte. Ka nje funksion jonik te integruar i cili kujdeset per mos djegjen e flokeve tuaj. Nuk i djeg ata dhe nuk i demton. E projektuar per perkujdesje maksimale per floket tuaj, ndihmon ne tharje, zbutje, floke te drejta dhe me teper shkelqim per ta.

Tharje ne menyre te persosur floket pavarsisht gjatesise se tyre. Tharese Flokesh kompakte e lehte dhe me dizajn me palosje. Tharje e shpejte me fuqi te larte deri ne 1200W. Ajri transmetohet njetrajtesisht dhe nuk i demton floket tuaj. I dhuron flokeve tuaj shkelqim.
Tharese flokesh profesionale me nivele nxehtesie per tharje te shpejte te tyre ose tharje normale. Kjo tharese kujdeset fale mbrojtjes qe ka per te mos lejuar thithjen e flokeve ne brendesi te saj si shumica e thareseve ne ditet e sotme.

Fale dizajnit te palosur ju mund ta merrni lehtesisht ne cante kur jeni duke planifikuar udhetimet tuaja. Shume e lehte dhe e thjeshte ne perdorim madje dhe nga femijet. E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve. Eshte kompakte dhe e lehte ne peshe.

Porosi online ne Ibuy.al 
SKU: L393-RCY-2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Surker

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat