, , ,

Llastik Be Active – Per dhimbjet e shpines – Nervin Shiatik

As Seen on TV

1,390L

LLASTIK BE ACTIVE

Be Active – Llastik qetesues per dhimbjet e shpines, Nervin shiatik

Dhimbja e shpines nis nga pjesa e poshtme e shpines deri ne perfundim te saj. Ky llastik ndihmon ne lehtesimin e dhimbjes se shpines dhe nervit shiatik. Mund ta vendosni ne kemben e majte ose te djathte dhe mund te vishni rroba mbi one nen te.

Eshte produkt Unisex i cili nuk ka kufizime per meshkujt dhe femrat.
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Llastik Qetesues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat