Fshese Manuale Hurricane Spin Broom – Porosi Online

As Seen on TV

1,990L

FSHESE MANUALE HURRICANE SPIN BROOM

Fshese manuale Hurricane Spin Broom | Porosi Online

Pa bateri, pa kabllo dhe pa depozita te renda. Shpina juaj nuk do te kete me dhimbje duke pastruar dyshemen tuaj. Pastron rremujen e lagesht dhe te thate me teknologji te trefishte furcash.
Nuk keni pse te prekni mbeturinat me dore, fale nje depozite ne brendesi te saj  ato zbrazen ne sekonda.
Hurricane Spin Broome eshte nje fshese pastrimi e cila passtron shtepine tuaj me lehtesi. Duke perdorur teknologjine e trefishte te furcave. Furcat e saj rrotulluese pastrojne si nje makineri e fuqishme. Largoni papasterti si drithera, patate te skuqura, floke te rene pertoke dhe shume teper se kaq.
Kjo fshese manuale nuk perdor kabllo ose bateri. Nje depozite me kapacitet te madh mbledh papasterite qe ndryshme qe do te gjej ne toke. Ju nuk do ju duhet asnjehere te prekni rremujen.
Punon shkelqyeshem ne siperfaqe te forta, si dru, pllaka etj.
Cilesimet kryesore | 
  • Fshese manuale pa kabllo
  • Me depozite me kapacitet te bollshem
  • Tre furca te cilat kryejne te gjithe punen per ju
  • Pastrojne ne te thate dhe ne te lagesht
  • Mund te arrije ne kendet ku furcat e zakinshme hasin veshtiresi.
Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: hurricane-spin-broom Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Fshese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat