, ,

Korse Beli pas Shtatezanise – Dyqan Online

Te ndryshme

1,590L

KORSE BELI PAS SHTATEZANISE

Korse beli pas Shtatezanise – Dyqan Online

Korse beli pas shtatezanise e lehte per t’u veshur, rregulluar dhe hequr. Fije elastike pambuku sigurojne komoditetin tuaj. Nje material anti bakterial dhe eko miqesore. Ndihmon ne menyre efektive per te reduktuar peshen e tepert ne zonen e barkut pas shtatezanise.

Shtrengojeni dhe rrafshoni ne menyre efektive barkun tuaj pas lindjes. I pershtatet kurbave natyrale te trupit tuaj.

Dyqan Online – ibuy.al

SKU: korse-beli-pas-shtatezanise Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat