,

Mulli kafeje ne shitje online – Elektrik Sokany – Coffee Blender

Sokany

Trazon, tund dhe perzien kafen, qumshtin, legjet

Cilesi e garantuar

Cmim i arsyeshem

1,390L

Mulli kafeje elektrik Sokany – Coffee Blender

Mulli kafeje elektrik Sokany – Ne shitje online – Coffe Blender

Bluani kafen tuaj pa humbur aromen e saj karakteristike. Mulli per grirje fantastike te kafese, me shpejte dhe me me efikasitet.Ne vend qe te blini kafe, provoni ta blini dhe piqni vet. Do te shijoni aromen e saj dhe do te konsumoni nje kafe me shije me te mire. 

Ky mulli mund te perdoret dhe per te bluar arra, fara, barishte dhe ereza te tjera. Gjtihashtu mund te copetoni dhe fruta duke marr lengje te shendetshme. 
Me pamje kompakte dhe te hijshme, i shton vlerat kuzhines suaj.
Tehet e tij rrotullohen vetem nese kapaku eshte vendosur mire. Nje alternative e shkelqyer per te konsumuar kafe te fresket dhe me arome te shijshme.

Cilesimet e tij | Coffe Blender

  • Mulli kafeje elektrik
  • Trazon dhe perzjen kafen, qumshtin dhe lengjet e frutave
  • Fuqi maksimale per te perzjere lengjet
  • I jep lengjeve shije
  • Shume i thjeshte ne perdorim, mjafton te shtypni nje buton te vetem
  • Nuk ze hapesire, mund ta merrni kudo me vete
  • I pershatshem per kuzhinen e shtepise, zyres, dyqanit apo barit tuaj
  • Rit vlerat ushqyese

Mulli Kafeje ne shitje | Blerje online te shumellojshme ne Ibuy.al 

SKU: L335-mulli kafeje elektrik Sokany Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat