,

Peshqir ftohes per ushtrime fizike

Te ndryshme

Peshqir freskues

Teper praktik , mund ta merrni kudo me vete

Ju mban te relaksuar deri ne 3 ore

490L

PESHQIR FTOHES PER USHTRIME FIZIKE

Peshqir ftohes dhe freskues i cili ju relakson gjate stervitjes tuaj , vrapit dhe aktiviteteve te tjera sportive ne natyre.

Mund ta perdorni pa u shqetesuar aspak per shendetin tuaj pasi materialet unike do te ulin temperaturen e peshqirit ne menyre qe te perjetoni efekt te menjehershem qetesimi.

Gjate perdorimit ofron ndjesi te bute relaksuese.

Teper i lehte per tu perdorur mjafton thjesht te lagni peshqirin me uje te paster per disa minuta dhe me pas ta shtrydhni.

Mund të lidhet ne kyç ose ne qafe dhe mund të perdoret per te thithur djersen.

Transportohet lehtesisht , mund ta mbani ne canten tuaj sportive duke kursyer keshtu hapesiren.

I pershtatshem per kedo , mund te perdoret  gjate kohes qe ushtroheni ne ambientet e palestres ose ne shtepine tuaj.

Gjithashtu jane të pershtatshme për trajtimin e etheve ose dhimbjes së kokes, parandalimin e ftohjes ,ose per personat qe vuajne nga migrena.

KARAKTERISTIK

 • Peshqir freskues
 • I sigurte
 • I qendrueshem
 • Teper praktik , mund ta merrni kudo me vete
 • Pastrohet lehtesisht
 • Peshqiri qendron i ftohte deri ne 3 ore
 • Madhesia :31 “x12”
 • Materiali: Poliester
 • Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme : E kuqe , roze , blu , vjollce

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

 

 

 

 

SKU: Peshqir-ftohes-per-ushtrime-fizike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat