, , ,

Ngjitese per Kembet Kinoki – Cleansing Detox Online


Rekomandohet per:

  • Sportiste
  • Udhetare
  • Drejtuesit e automjeteve
  • Ngjitese Kinoki per persona qe mbajne veshur kepuce me orare te gjata
  • Persona te cileve u djersijne shume kembet
  • Persona me lekure te kembeve te thare ose me plasaritje
  • Persona qe vuajne nga diabeti per parandalimin e infeksioneve mykotike
  • Ngjitese per kembet per personat qe frekuentojne pishina ose SPA per parandalimin e infeksioneve ngjitese mykotike

200L

Ngjitese per Kembet Kinoki – Cleansing Detox Online

Ngjitese per Kembet Kinoki – Cleansing Detox Online

Lufton aromen e keqe te kembeve dhe siguron rehati maksimale

Pervecse do jeni komode do te ndjeni  edhe nje ndjesi freskie dhe rigjallerimi

Cleansing Detox heq te gjitha toksinat dhe i jep trupit energjine e munguar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-Ngjitese per Kembet Kinoki - Cleansing Detox Kategori: , , ,
LLoji

Ngjitese per kembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat