,

Litar kercimi per ushtrime fizike ne shitje online


  • Litar me material najloni dhe plastike
  • Perdoret ne palester, shtepi apo  natyre
  • Perfitime te medha kardio vaskulare
  • Mund ta palosni
  • I disponueshem ne ngjyren blu

590L

LITAR KERCIMI 

Per te gjithe personat qe jane te apasonuar pas palestres dhe qe duan gjate gjithe kohes te mbajne trupin ne forme edhe te tonifikuar. Ky litar sherben per te pasur te trup shume te tonifikuar edhe ka perfitime te medha per problemet kardio vaskulare.

LITAR PER STERVITJE

Litari eshte menyra me e mire per te humbur kilogramet e teperta ne trupi. Sapo filloni te perdorni kete pajisje do shihni rezultate fantastike ne fizikun tuaj.

Me nje material te cilesise se larte te perbere nga najloni edhe me dorezat plastike qe nuk lejojne litarin t’ju rreshqas nga duart.   litar kercimi bli online iBuy.al

Ideale per te perballur terheqjet dhe perkuljet se eshte teper elastik dhe i shpejte.

Kete pajisje mund ta perdorni ne kushtet e shtepise ose ne palester apo ne natyre.

Litari mund te paloset dhe nuk ze shume hapesire ne ambjentin tuaj.

Pervec se ushtrimeve qe mund te beni ky produkt perdoret edhe per lojra te ndryshme.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.
SKU: ECC-20620-0260 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Litar

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat