,

Gym Fitness – Body Trimmer – Litar per fitness


 • Tonifikoni cdo pjese te rupit
 • Me nje material Latex
 • Teper rezistent
 • Madhesia: 52cm * 28cm
 • Cilesi e garantuar

1,890L

LITAR PER PALESTER

Me kete litar multifunksional ju mund te humbni ne peshe e me pas mund te tonifikon trupin e te keni gjthmone muskujt te formuar edhe te bukur. Per te realizuar kete tonifikim te trupit tuaj do e gjeni zgjidhjen tek kjo pajisje.

LITAR BODY TRIMMER

Me kete pajisje ju mund te kryeni shume ushtrime te ndryshme edhe teper praktike ne perdorimin e tyre. Shume e thjeshte ne perdorim duke e perdorur ne stervitjen tuaj. Mund te beni levizje horizontal edhe vertikale sipas ushtrimit dhe e ngritur litarin nga poshte-larte.

Me kete litar ju nuk do te ndjeni aspask dhimbje te muskujve gjate stervitjes pas eshte projektuar per te qene teper elastik me krijimin e ushtrimeve qe deshironi.

Kjo pajisje ju ndihmon ne forcimin e muskujve te trupit tuaj.

Mund te kryeni levizje te ndryshme si anesore, te perparme edhe pas trupit tuaj duke i vene ne levizje te gjithe muskujt.

SPECIFIKAT

 • Material: Latex
 • Permasat: 52cm * 28cm
 • Ngjyra: E verdhe
 • Funksioni: Fitnes, Slimmimg
 • Rezistence e larte
 • Tonifikoni dhe cdo pjese te muskujve
 • I pershtatshem per burrat si edhe per grate
 • Mund ta perdorni ne cilindo ambient qe deshironi

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-023 Kategori: ,
LLoji

Llastik

color

Yellow & Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat