,

Rreth per te bere ushtrime te ndryshme – Hula Hoop Fitness


 • Permasat 38x38x8cm
 • Pesha neto: 0.84kg
 • Materiali: Najloni
 • Pesha e lavjerresit: rreth 500g
 • Bele: 60 ~ 106cm

990L

RRETH PER USHTRIME FITNESI 

Rreth per te bere ushtrime fitnesi ne kushtet e shtepise, ju ndihmon per formimin e nje beli te holle edhe te ngushte. Shume i lehte edhe praktike ne perdorimin e tij. I projektuar per te bere ushtrime ne shtepi, ne fitnes ose ambjente ku ju deshironi.

PER TONIFIKIM TE PJESES SE BARKUT

Me kete pajisje ushtrimet fizike do ju duken te lehta edhe do ju kujtojne pjese kur keni qene te vegjel e njekohesisht do te jete shume argetuese per trupin tuaj.

Kete rreth mund ta vendosni ne funksionim duke levizur pjese e belit me nje force pak te madhe e me pas te mbani ekulibrin. Kjo pajisje funksionon ne menyre automatike ndaj perdorimin eshte i thjeshte.

Me nje perberje prej materialit te plastikes shume te forte edhe rezistente.

SPECIFIKAT

 • Permireson sistemimin imunitar
 • Me ekran LCD i cili ruan te dhenat e ushtrimeve.
 • Permasat : 38x38x8cm
 • Pesha : 0.84kg
 • Materiali : Najloni
 • Pesha e lavjerresit : rreth 500g
 • Ngjyre e zeze pershtatur me ngjyren portokalli
 • Rekomadohet mos te perdoret me shume se 30 minuta stervitje

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.1 g/kg
LLoji

Brez per belin

color

Organike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat