-17%
, ,

Krem per fytyren-trupin me kermill – aloe vera 300 ml


Krem kermilli snail white
Perbehet nga mukusi i kermillit
Permban Aloe Vera
Efekt Zbardhues
Zbut lekuren
Mbron nga Rrezet UVA UVB

2,400L 2,900L

Krem kermilli i perbere nga Aloe vera

Kremi i kremillit Snail White i perbere nga Aloe Vera | Face and Body

Nje krem i pershtatshem per lekuren dhe trupin tuaj, fale efektit te aloe vera lekura juaj do te jete gjithmone me e bute dhe me e shendetshme

Mukusi i kermillit do tju jape nje efekt zbardhues

 

Porosit online ne iBuy.al

 

SKU: M-Snailwhite300Cream Kategori: , , Etiketë:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Krem

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat