, , , ,

Maske per Kembet 2 ne 1 – Rolanjona Produkt Online

Rolanjona

MASKE PER KEMBET 2 NE 1 – ROLANJONA

SPECIFIKA

Kombinim i ekstrakteve natyrale te pemes se Bamboo-se me glicerinen antibakteriale

Perthithet shpejt

Antibakterial, ushqyes dhe shkaterrues i lekures se vdekur

I pajisur me certefikate

900L

Maske per Kembet 2 ne 1 – Rolanjona Produkt Online

Maske per Kembet 2 ne 1 – Rolanjona Produkt Online

 • I perbere nga ekstrakte te pemes se Babmboo-s kremi Rolanjona hidraton lekuren ne thellesi dhe i jep asaj butesi dhe shkelqim qe zgjat
 • Largon 100% lekuren e vdekur dhe me baktere
 • Ideal per lekuren e thate dhe te ashper
 • Kombinimi i perberesve natyrale me butesine e glicerines, ushqejne dhe i japin lekures elasticitet
 • Ekstrakti i pemes se Bamboo ka efekt AntiBakterial
 • Formula e tij unike perthithet lehte menjehere nga lekura ndersa jep nje efekt te forte zbutje, hidratimi e ushqimi, sidomos tek lekura e thate
 • Kombinimi i Bambboo-se me glicerinen eshte celsi i rezultateve te shkelqyera
 • I testuar dhe certefikuar
 • Per meshkuj & femra

Perdorimi – Udhezime

 1. Pas larjes dhe fshirjes se kembeve me peshqir te bute, filloni nxirrni masken nga paketimi (Para perdorimit te maskes, kembet duhet te rrijne 10 minuta ne uje te ngrohte per tu zbutur)
 2. Vendosni kembet ne maske dhe mbajeni nga 60 deri ne 90 minuta ne kembe
 3. Pasi keni hequr masken, aplikoni nje krem ose locion qe te mbaje kembet e lageshta dhe te lemuara
 4. Pas rreth 1-2 javesh lekura e vdekur do te bjere dhe kembet tuaja do te jene te bardha e te buta
SKU: M-maske per kembet 2 ne 1 - Rolanjona Kategori: , , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Rolanjona

LLoji

Maske per kembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat