,

Sweet Sweat Thigh Pad – Tonifikues per muskujt e kofsheve


  • Tonifikues per muskujt e kembeve
  • Teper i lehte ne perdorim
  • Heq yndyrnat e teperta ne pjesen e kembeve
  • Mund t’i mbani poshte xhinseve ose pantallonave te tjera
  • Te disponueshme per femra e per meshkuj

 

1,200L

TONIFIKUES PER MUSKUJT E KOFSHEVE

Me kete tonifikues ju do t’i pershatni shume ne formen e kofsheve. Kjo pajisje shkakton nje rritje te temperatures duke ju djersitur edhe duke mundesuar renien ne peshe.

PER ELEMINIMIN E CELULITIT NE PJESEN E KOFSHEVE

Kjo pajisje ju ndihmon te reduktoni masen e padeshiruar ne zonen e kofsheve tuaj, me nje nxehtesi qe shkakton gjate stervitje ose gjate kryerjes se vrapit. Duke krijuar nje djersitje gjate aktiviteti fizik qe ju ushtroni keto pajisje ne kete menyre heqin toksinat qe keni perreth kofsheve.

Mund ti vendosni fare lehte sepse fiksohen shume mire ne pjesen e kofsheve e nuk rreshqasin gjate ushtrimeve tuaja.

Mund ti shtrengoni ose ti lini te lira pasi jane te pasjisura ne formen e rripave te gjera.

SPECIFIKAT

  • Tonifikues qe ndihmon ne forcimin e muskujve te kembeve tuaja
  • Kembet do te ndihen te relaksuara edhe te shlodhura njekohesisht
  • Te pershatshme per femra edhe meshkuj
  • Permasat jane 8 inç e gjere – 27 inç e gjate
  • Duhet ti lahni me dore ne menyre qe te ruani cilesine dhe formen e tyre

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim. 

SKU: ECC-20620-025 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Tonifikues per muskuj

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat