,

Llastik qetesues per dhimbjet e gjurit

Te ndryshme

Llastik per dhimbjet e gjurit

Materiali: Najlon

I pershtatshem per te gjitha permasat trupore

Teper praktik dhe funksional

 

 

1,600L

LLASTIK QETESUES PER DHIMBJET E GJURIT

Llastik qetesues per dhimbjet e gjurit nje zgjidhje shume e mire per te gjithe ata te cilet mund te kene pesur demtime ne gju ose qe vuajn nga dhimbje kronike.

I pajisur me nje rrip i cili mund te rregullohet lehtesisht dhe me nje qese te brendshme xheli pershtatet me se miri me gjurin.

Mund te perdoret nga te gjithe ata qe kane pasuar demtime sportive edhe gjate kohes se stervitjes.

I pershtatshem per te  gjitha aktivitetet sportive qe shkaktojne ngurtesim ne nyjet si: vrapimi, basketbolli, futbolli, , golfi, ciklizmi, tenisi, hiking, volejboll, ski dhe shume te tjera.

Terapia e nxehtësisë ndihmon në lehtësimin e tensionit të muskujve, dhe eshte ideal për lëndime ose tendosje te tyre.

Terapia e ftohtë rekomandohet të përdoret në intervalet 20 minuta.

Teper i lehte ne perdorim mjafton thjesht ta lidhni ate rreth gjurit ne momenet kur ju keni nevoje.

KARAKTERISTIKA

Llastik per dhimbjet e gjurit.

Materiali: Najlon.

Ngjyra: E zeze.

Teper praktik mund te perdoret ne cdo kohe.

I pershtatshem per te gjitha permasat trupore.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

SKU: Llastik-qetesues-per-dhimbjet-e-gjurit Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat