, , , , ,

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr – CocoCarbon Online

Te ndryshme

ZBARDHUES DHEMBESH ME KARBON

SPECIFIKAT

Zbardh dhembet dhe heq papasteritite

Pesha: 30 gr

Thith toksinat dhe largon njollat e erreta ne dhembe

Dizenjuar per pasterti dhe estetike

1,400L

 Zbardhues dhembesh me karbon 30gr – CocoCarbon

Zbardhues dhembesh me karbon 30gr- CocoCarbon

Pudër e zezë për të zbardhur dhëmbët. Qymyr i aktivizuar është përbërësi sekret i ketij produkti. Pastroni dhe bejni dhëmbët tuaj me te shendetshem ne mënyrë natyrale.

CocoCarbon per dhembe te bardhe

Të gjithë duam që buzëqeshja e përsosur, e bardhë por marrja e trajtimeve të rregullta te dentisti mund të jetë e kushtueshme, për të mos përmendur pakëndshme.

Të gjitha ato kimikate mund të jenë irrituese, kështu që metodat natyrale janë gjithmonë të preferueshme!

Zbardhues per dhembet është një version i oksiduar i qymyrgurit dhe mund të përdoret për të zbardhur në mënyrë efektive dhëmbët.

Ai heq njollat e jashtme nga dhëmbët tuaj pa përbërësit kimikë toksikë të përdorur në zbardhjen e dhëmbëve komercial. Njihet per efektivitetin e saj.

Kjo zbardhje e dhëmbëve promovon shëndet të mirë oral dhe mund të ndryshojë pH në gojë.

Ndihmon në zvogëlimin e baketeve që shkaktojnë zgavra, sëmundje të mishrave të dhëmbëve dhe aroma e keqe e gojes.
Pastroni dhe bejini dhëmbët tuaj më të bardhe mënyrë natyrale. Do të ndiheni mire dhe te sigurt ne cdo buzeqeshje tuajen.

Pluhur anti-bakterial dhe anti-kërpudha

Eshtë i shkëlqyeshëm për shëndetin e mishrave të dhëmbëve dhe dhëmbët e ndjeshëm.

Plus që heq njollat e ushqimit dhe pijeve me kalimin e kohës!

Në varësi të përdorimit, kjo vazo natyrale për zbardhjen e dhëmbëve do të zgjasë 1-2 muaj .

Coco karboni është një zbardhues 100% natyral i dhëmbëve. Zbardh natyrshëm dhëmbët, lustron dhëmbët, forcon smaltin dhe detoksifikon gojën tuaj pa ndonjë kimikat dhe shtatzënë të shtuar.

Të gjitha thjesht duke zhytur një furçë dhëmbësh të lagur në pluhurin e zi të hollë, pa erë dhe pa shije. Furçë në qarqe të vogla të butë për dy minuta. Pështyje me kujdes, shpëlaje shumë mirë dhe ke mbaruar.

Goja juaj do të ndihet çuditërisht e pastër… .. Çfarë ka në të? Qymyr druri i Aktivizuar me Shell Organik 100% me një nuancë pluhuri bentoniti dhe myrtle limoni.

Deodorizimi Parandalon Frymën e Keqe – Hiqni Pllakat – Parandaloni Rritjen e Baktereve të Dëmshme

Zbardhues dhembesh natyral 

Gjithashtu nje tjeter funksion shume interesant i ketij produkti eshte edhe heqja e njollave nga dhembet tuaj. Te cilat jane te shkaktuara nga faktore te ndryshem.zbardhues dhembesh ne ibuy al

Formula : Të gjithë përbërësit natyral dhe organik për të ndihmuar t i  ju detoksifikojnë gojën dhe dhëmbët dhe ta lini atë të ndjehet i pastër.
Mund ta perdorini kete produkt 1 herë në javë, kjo ne varesi te rezultateve qe ju deshironi.

Zbardhues per dhembet efektiv

Para se të perdorni mjafton te shplani gojen me uje dhe me pas ta vendosni pudren e CocoCarbon.

Zbardhues per dhembet  – Per dhëmbë të bardhë dhe te shendetshme.

Gjithashtu ne mund t’ju sugjerojme furcat e dhembeve te cilat do te shkonin ne menyre perfekte per te kompletuar procesin e ketij produkti.

Perdorimi i Zbardhues dhembesh me karbon

Karboni Coco është një zbardhues  per dhembet 100% natyral. Ai natyrshëm ofron zbardhje dhembesh , lëmon dhëmbët, forcon smaltin dhe detoksifikon gojën tuaj pa asnjë kimikate.

Zhyt një furçë dhëmbësh të lagur në pluhurin e zi të imët, pa erë dhe pa shije.

Lani dhembet tuaj duke e ferkuar furcen me dhembet në rrathë të vegjël të butë për dy minuta. Kalojeni me kujdes, pije vërtet mirë dhe keni mbaruar.

Duhet patjetër të veshin rroba të vjetra dhe ta bëjnë këtë mbi lavaman. Kujdes që të mos derdhni pluhurin. Plotësisht pa erë dhe pa shije dhe nuk dëmton dhëmbët ose mishrat e dhëmbëve.

Nuk ka nevoje te provoni  dhe të bëni  metoda te demshme me sodë buke apo lëng limoni në shtëpi të cilat janë të pa vertetuara shkencerisht që ka efekt.

Formule e re: Perberes natyrale dhe organike

Pudër e zezë për të zbardhur dhëmbët? Po! Qymyri i aktivizuar është përbërësi sekret.

Ehtë një version i oksiduar i qymyrit dhe mund të përdoret për të zbardhur në mënyrë efektive dhëmbët.

Ai largon njollat e jashtme nga dhëmbët tuaj pa përbërësit kimikë toksikë të përdorur në zbardhjen komerciale të dhëmbëve.

Kjo zbardhje dhëmbësh promovon shëndet të mirë oral dhe mund të ndryshojë pH në gojë, duke ndihmuar në zvogëlimin e gjërave që shkaktojnë kavitete, sëmundje të mishit të dhëmbëve dhe erë të keqe nga goja.

Pastroni dhe zbardhni dhëmbët tuaj në mënyrë krejt natyrale. FORMULA Premium: Të gjithë përbërësit natyralë dhe organikë për t’ju ndihmuar në detoksifikimin e gojës dhe dhëmbëve, dhe lëreni të ndihet i pastër.

Paketa me e re per dhembe te bardhe!

Zbardhimi me karbon eshte i  sigurt në smalt dhe pa peroksid; kështu që ju mund të zbardhni dhëmbët tuaj në mënyrë të sigurt dhe efektive. Zbardhuesi eshte i lehtë për t’u përdorur dhe do të kenë shkëlqimin e buzëqeshjes tuaj në vetëm 14 ditë!

Pluhuri ynë 100% organik i qymyrit aktivizon në mënyrë efektive dhëmbët duke thithur mbeturinat  qe shkaktojne njolla  dhe baktere. Heq njollat pa kimikate toksike, duke promovuar shëndet të mirë oral dhe duke parandaluar erën e keqe të gojës.

Formula me  mente  lufton erën e keqe të gojës  duke zëvendësuar pastën tuaj të përditshme të dhëmbëve.

Lageni furcen tuaj te dhembeve dhe zhyteni tek pasta me karbon, ferkoni vazhdimisht dhembet per rreth tre minuta dhe me pas shpelajini.

Per rezultate akome me te mira perpiquni te evitoni kafen e tepert, kafeinen apo ushqimet e demshme per dhembet tuaj.

 

Specifikatzbardhues dhembesh me karbon

  • Zmardh dhembet dhe largon papastertite deri ne thellesi.
  • Per shkak te struktures se tij, karboni eshte agjent i shkelqyer per zbardhjen dhe grryerjen e njollave ne dhembet tuaj,
  • Thith vellime te medha lengu dhe largon plotesisht toksinat qe gjenden ne te.
  • Aplikoni CocoCarbon mbi furcen tuaj te dhembeve dhe perhapeni gradualisht ne te gjithe dhembet
  • Nese keni dhembe te ndjeshem dhe smalt te holluar, maska per dhembe te bardhe  , aplikojeni perzierjen me gisht dhe jo me furce sepse kjo menyre zvogelon cilesine gerryese te karbon.
  • I testuar
  • I pademshem per shendetin

Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pastrues Dhembesh

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat