, , , , ,

Furce dhembesh Karboni Set 4 Cope – Oral Care Online


FURCE DHEMBESH KARBONI

SPECIFIKA

Seti permban 4 furca

Veprim riminieralizues

Perbehet nga: Karbon aktiv, Fluori dhe Hidroksilapatitet

Paston dhembet ne thellesi, nuk demton smaltin dhe mishrat

Praktike

Kombinim ideal mjekesor dhe estetik

1,600L

Furce dhembesh Karboni Set 4 Cope – Oral Care Online

Furce dhembesh Karboni Set 4 Cope – Oral Care Online

  • Pastrim i thelle i dhembeve
  • Seti permban 4 Furca me karbon
  • Fuqia zbardhuese e karbonit aktiv , perforcohet dhe me veprimin e hidroksilapatitit i cili ndihmon ne rimineralizimin, reduktimin e zvredhjes se dhembeve dhe sjell ndjesi freskie
  • Perdoret 2-3 here ne dite keshillohet te shoqerohet edhe me paste
  • Vepron ne menyre delikate per te mos demtuar smaltin e dhembeve duke zhdukur njollat dhe papastertite
  • Produkt miqesor me mjedisin dhe i riciklueshem
  • Sensitive, nuk i demton mishrat e dhembeve
  • Brinjet e furces se dhembeve ofrojne pastrim te bute por te thelle dhe jane te mbushura me qymyr natyral bambuje. Keto veti shtojne perfitimet e vetive anti-bakteriale dhe pastruese ne kete furce karboni
  • Kombinim i vetive medicinale natyrale dhe efektit zbardhues se dhembeve
  • Seti vjen me 4 cope, ideal per te gjithe familjen
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat