,

Llastik per dhimbjet e gjurit

Te ndryshme

Llastik qetesues per dhimbjet e gjurit

Teper praktik dhe funksional

Vjen ne permasa te ndryshme

Perdoret ne cdo kohe

1,500L

LLASTIK PER DHIMBJET E GJURIT

Llastik per dhimbjet e gjurit eshte zgjidhja e vetme per te gjithe ata qe mund te kene demtime te gjurit ose kontraktime muskujsh.

Teper i pershtatshem per demtimet sportive , mund te perdoret nga kushdo ne cdo kohe.

Efektiv ne menaxhimin e dhimbjes se gjurit te shkaktuar nga ushtrimet ose ndonje aktivitet qe ushtron presion ne gjunje, zvogelon enjtjen, inflamacionin, ngurtesimin dhe ndihmon ne rikuperimin e muskujve.

Gjithashtu llastiku mund te lehtesoje edhe dhimbjet e artritit.

I përshtatshëm për të gjitha aktivitetet sportive qe shkaktojne ngurtesim ne nyjet si: vrapimi, basketbolli, futbolli, , golfi, ciklizmi, tenisi, hiking, volejboll, ski dhe shume te tjera.

Mund ta mbani edhe gjate kohes qe ushtroheni ose merrni pjese ne sporte te ndryshme.

Teper i lehte ne perdorim mjafton ta lidhni ate rreth gjurit dhe ta mbani ne momentet qe ju keni nevoje.

Praktike dhe lehtesisht e kamuflueshme edhe nen veshjet tuaja sportive.

Vjen ne permasa te ndryshme e cila e ben te pershtatshme per kedo.

Specifikimet

Llastik per dhimbjet e gjurit.

Materiali: Najlon.

Ngjyra: e zeze dhe jeshile.

Madhesia: S 34-38 M/ 36-43 /L 41-48/ XL 46-56/ XXL50-58cm.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

SKU: Llastik-per-dhimbjet-e-gjurit Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat