,

Peshore Dixhitale Personale – Digital Personal Scale Online


PESHORE DIXHITALE PERSONALE

Xham i trashe dhe rezistent

Kapaciteti: 180 Kg

Fikje/Ndezje automatike

Dixhitale

Ekran LCD

 

1,800L

Peshore Dixhitale Personale – Digital Personal Scale Online

Peshore Dixhitale Personale – Digital Personal Scale Online

 • Pllake xhami super rezistente
 • Fuqi automatike: Peshorja ndizet ne momentin qe ju e prekni dhe fiket kutr ju largoheni pasi keni matur peshen
 • Matje dixhitale e besueshme
 • Saktesi maksimale
 • Ekran LCD e ben peshen tuaj te lexueshme dhe te qarte
 • Ndezja me sensore, nepermjet prekjes
 • Monitoroni peshen dhe shendetin tuaj ne menyre te sigurt
 • Mat peshen ne Kilogram (Kg) dhe Pounds (Lbs)
 • Dizajn estetik dhe terheqes
 • E pajisur me 4 sensore
 • Kapaciteti i peshes qe peshorja mban eshte 180 Kg ose 330 ibs
SKU: GI-peshore personale dixhitale Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat