,

Hot Shapers Corset – Korse per femra per Belin – Black

Hot Shapers

1,390L

HOT SHAPERS CORSET – KORSE PER BELIN

Korse per Belin Hot Shapers Corset – Black

Eshte nje brez beli i mrekullueshme i dizajnuar me pelhure Neotex. Nje teknologji e cila ndihmon trupin tuaj te djersitet dhe te largoje yndyrat e demshme.

Produkti ofron nje menyre te thjeshte per te humbur peshen e tepert.
Gjithcka qe ju duhet te beni eshte vishni kete Hot Shapers dhe trupi juaj do te filloje te djersise. Do te largohen ne kete menyre dhajmi i teperet ne zonen e barkut.
Pelhura Neotex rrit temperaturen brenda brezit dhe e ben trupin tuaj te djersise e teper. Djersa nuk do te ngel ne te por do te kaloje ne siperfaqen e jashtme te saj pa u vene re dhe duke mbajtur trupin tuaj te thate.
Benefitet 
  • Ndihmon ne humbjen e peshes.
  • Ndihmon ne djegjen e yndyres ne zonen e barkut.
  • Maksimizon rezultatet nga aktiviteti juaj fizik.
  • Hot Shapers per nje bark te holle dhe bel te ngushte.
  • Permireson mireqenien tuaj te pergjithshme.
  • Djeg yndyren ne zonen e barkut.
  • Rezultate me te shpejta dhe me te mira.
SKU: hot-shapers-corset Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Hot Shapers

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat