, , ,

Maske kolagjeni per gjoksin – Collagen Breast Mask Online


Per gjoks te bukur dhe te ngritur, fale elasticitetit dhe efektit antirrudhe te kolagjenit

E pasur me vitamine E dhe kolagjen 24 K

Ideale per te gjitha moshat

400L

Maske kolagjeni per gjoksin – Collagen Breast Mask Online

Maske kolagjeni per gjoksin – Collagen Breast Mask Online

Maske e pasur me vitamine E

Anti Plakje dhe Anti-Rrudhe

Promovon nje lekure te re dhe te persosur

Prania e kolagjenit rrit elasticitetin e lekures dhe nuk lejon qe gjoksi juaj te varet si rezultat i procesit te plakjes

Pamje rinore

Porost Online ne iBuy.al

SKU: m-maske me kolagjen per gjoksin Kategori: , , ,
LLoji

Maske per gjoksin

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat