, ,

Recipeta me mbushje – PUSH UP Bra Produkt Online


Ngrini, modeloni dhe jepini gjoksin  formen qe keni enderruar gjithmone

Recipetat Push Up jane ideale per stinen e veres, ku iu ofrojne komoditet per te veshur cfaredo lloj veshje qe ju deshironi, pa u shqetesuar nga rripat e bezdishem dhe modelet e tjera pa mbushje

Shume komode dhe te rehatshme

1,400L

Recipeta me mbushje – PUSH UP Bra Produkt Online

Recipeta me mbushje – PUSH UP Bra Produkt Online

Pervecse ngrene gjoksin dhe e bejne te duket shume sensual, Push Up Bra mund te vishen me cdo lloj veshjeje fale struktures se tyre pa rripa dhe kompakte ne trup

Liri dhe fleksibilitet ne levizje

Ju ndihmojne te modeloni gjoksin edhe ne veshjet me dekolte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-Recipeta me mbushje- push up Kategori: , ,
LLoji

Recipeta

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat