,

Llastik per dhimbjet e gjurit

Te ndryshme

Llastik per demtimet ne gju

Lehteson dhimbjet e artritit

Praktike dhe funksionale

Vjen ne dy ngjyra e kuqe dhe blu

990L

LLASTIK PER DHIMBJET E GJURIT

Llastik per dhimbjet e gjurit , i pershtatshem per rastet e : demtimeve sportive , dhimbje te nyjeve , terheqje muskulare etj.

Gjithashtu ndihmon ne qetesimin e dhimbjeve te artritit.

Tashme mund te sterviteni , mund te luani lojra te ndryshme pa u shqetesuar per dhimbjet e gjurit qe mund te keni.

Teper praktike dhe fleksibel , e kamuflueshme lehtesisht nen veshjet tuaja sportive.

Perdoret shume thjeshte mjafton qe llastikun ta mbeshtillni rreth gjurit tuaj te demtuar dhe te vazhdoni te ushtroheni ose te luani lojrat tuaja te preferuara.

E pershtatshme per te gjithe pavarsisht permasave tuaja trupore.

Mund ta perdorni gjate lojrave qe deshironi si pershembull : volejboll , futboll , basketboll , ose edhe vrap apo stervitje te tjera ne palester ose edhe ne natyre.

Vjen me material te cilesise se larte , nuk krijon irritime ne lekure.

Me dy ngjyra te ndryshme sipas preferencave tuaja : ngjyre te kuqe dhe blu.

Teper e lehte dhe mund te merret kudo me vete ne canten tuaj te sportit pasi nuk ze shume vend.

Nje zgjidhje shume e mire per te lehtesuar dhimbjet dhe per tu ushtruar pa u shqetesuar per dhimbjen.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat