, ,

MikroKamer per pastrimin e vesheve – Ear Camera Online


MIKROKAMER PER PASTRIMIN E VESHEVE – EAR CLEANING CAMERA

SPECIFIKAT

Lentja: 5.5 mm

Pixel-i: 0.3 MP

Distanca e përqendrimit: 1.5 cm

Materiali: plastik & metal

Madhësia e paketes: 178 x 92 x 19mm

Lidhet me USB, Micro-USB dhe pajisje te tipit C

3,490L

MikroKamer per pastrimin e vesheve – Ear Camera Online

MikroKamer per pastrimin e vesheve – Ear Camera Online

  • Dizajn unik dhe integrimi i kameres ju lejon te pastroni veshet dhe hundet ne detaje edhe ne zonat e veshtira
  • Kamera e holle qe mund te futet ne vrimat e hundes dhe vesheve per te pare bllokimin e tyre
  • Kamera eshte e pajisur me driten LED te komandueshme dhe qe lejon qartesi te figures
  • Ideale per pacientet te cilet vuajne nga probleme dhe semundje me veshin, permes kesaj paisjeje ata mund te vezhgojne lehte dhe qarte kanalin e veshit
  • MultiFunksionale, mund te vezhgoni lehtesisht dhe me detaje edhe gojen, mishrat e dhembeve, fytin, zgavren e hundes, rrenjen e flokeve dhe pjese te tjera te trupit qe nuk mund te shihen me sy te lire
  • I pershatshem per kujdesin ditor te pastrimit te vesheve
  • Me permasa perfekte: i gjate, i holle dhe i lehte per tu perdorur
  • Merrni pamje te qarta te brendesise se veshit, hundes apo gojes duke e shafqur imazhin ne SmartPhonin tuaj
  • Me nje lidhje 3 ne 1 kombinon USB, Micro-USB , Type C ne nje pajisje te vetme dhe kjo e ben te  pershtatshem me te gjithe me telefonat  kompjuterat dhe pajisjet e tipit C

 

SKU: M-mikrokamer per pastrimin e vesheve Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mikrokamer per pastrimin e vesheve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat