Air Mouse Remote Control – 2.4G Wireless Multi USB


 • Modeli: M3
 • Material: Plastik
 • Ngjyra: E zeze
 • Suporton sistemet: Android,Linux,Mac OS,Windows 2000,Windows 7,Windows Vista,Windows XP
 • Nderfaqja:Wireless
 • Lidhja: Wireless
 • Distanca e operimit: 10 m
 • Bateria: 2 x AAA

1,800L

AIR MOUSE REMOTE CONTROL

Air Mouse Remote Control – 2.4G Wireless Multi USB

 • Multifunksional, eshte pershtatur per mini PC, tableta, SmartTV, Google TV, Android TV Box/Stick, IPTV, HTPC. Permes tij ju mund te kontrolloni lirshem cdo paisje. Aplikohet gjeresisht ne shtepi, shkolle, udhetime dhe   mjedise pune. Do t’ju sjelle shume komoditet dhe argetim.
 • Transmetim Wireless 2.4 G, funksionon deri ne 10 m distance
 • Nuk ka nevoje per instalime software, funksionon me te gjitha sistemet Android, Windows, Mac, OS, Linux.
SKU: air mouse-remote control-M3 Kategori:
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat