Varese Rrobash Metalike me 2 hekura – Shitje Online


2,490L

Varese Rrobash metalike me 2 hekura – Shitje Online

Varese Rrobash dhe per kepucet metalike me 2 hekura – Dyqan Online

Projektuar ne shtrirje horizontale, krijon hapesire dhe mundesi per te mbajtur sa me shume rroba

I mban rrobat dhe kepucet gjate gjithe kohes se ajrosura

Me material metalik te cilesise se larte. Rezistente ndaj ndryshkut, thyerjes dhe deformimeve

Shmang rremujen dhe ofron nje pamje estetike ne shtepi

Portlative dhe Praktike

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbajtese-rrobash-me 2 hekura Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese veshjesh dhe kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat