Varese per rrobat – Wonder Hanger As Seen On TV Bli Online


990L

Varese per rrobat – Wonder Hanger As Seen On TV Bli Online

Varese per rrobat – Wonder Hanger As Seen On TV Bli Online

Varni rrobat ne dollapin tuaj dhe mbajini ato te hekurosura dhe te lemuara

Shmangin rremujen, ofrojne rregull dhe estetike

Permasa kompakte, e merrni kudo me vete

Varet ne cdo shufer standarte dollapi

Do te keni trefish me shume hapesire ne dollapin tuaj

Shtrirje vertikale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: varese per rrobat-as seen on tv Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Varese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat