Nderese Rrobash – Clothes Hanger Haiwang – Bli Online


2,590L

NDERESE RROBASH HAIWANG

Nderese rrobash Haiwang | Varese per rrobat

Nderese per rrobat e cila ju ofron nje zgjidhje per tharjen e rrobave aty ku hapesira eshte e kufizuar. Vjen me dy doreza mbajtese ne rritje. Mund ta montoni ne dhome lavanderie, banjo, dhome sherbimeve ose garazh. Tharese per rrobat te cilen mund ta perdorni per nje lavatrice me kapacitet normal. Rrobat do te thahen dhe ajo mund te mblidhet ne mur.

Raft per tharjen e rrobave e cila mund te terhiqet fale kompaktesise se saj. Mund ta poziciononi ne ballkone, tualet, nen cati dhe kudo qe ju mendoni se eshte e pershtatshme. Nderese per rrobat e palosshme eshte e perkryer per te kursyer hapesire. Ballkonet ne apartamentet e sotshme jane te projektuar me nje hapesire te kufizuar te cilen ne perpiqemi ta shfrytezojme sa me mire. Kjo nderese rrobash ka te njejtin qellim si ne. Ajo kryen funksionin e saj kujdeset per tharjen e rrobave dhe me pas mund te paloset duke kthyer hapesiren si me pare.

Varese rrobash me material rezistente dhe i sigurte per mbajtjen e veshjeve tuaja. Instalimi i tij eshte fare i lehte dhe nuk ju merr kohe ne montimin e tij.

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: nderese-rrobash-haiwang Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Nderese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat