,

Hekur rrobash – Haeger HG-1208 Produkt Online

Haeger

 • Hekuros ne menyre ideale, dhe zhduk cdo rrudhe duke i lene veshjet te lemuara
 • Pllaka qeramike e cilesise se larte, nuk ngjit
 • Avulli shperthyes deperton ne veshje dhe deri ne fibra
 • Shoqerohet nga mbajtesja
 • Me depozite uji qe ka kapacitet deri ne 400 ml uje
 • Hekurosje  perfekte ne te thate ose ne te lagesht

3,390L

Hekur rrobash – Haeger HG-1208

Hekur rrobash me avull Haeger i cili ben punen tuaj me te lehte, kjo fale avullit te tij dhe bazamentit cilesore. Hekurosni rrobat tuaja me shpejte se zakonisht me ndihmen e ketij hekuri. Dizajnuar per te bere me te lehte punen tuaj dhe me te sigurte.

Ofron rehati maksimale gjate hekurosjes, dhe persos rrobat tuaja. Eshte ideal dhe per hekurosjen e rrobave me materiale te veshtira.

hekur per hekurosje bli online ne ibuya al Hekur per hekurosje profesionale

Ky hekur me avull shumëfunksional dhe praktik mund te hekurosni cdo gje me te. Bordi i hekurosjes me gradë të lartë Teflon, i butë dhe jo ngjitës, i padëmshëm për veshjen, mbajini rrobat tuaja të rregullta dhe të lëmuara pa rrudha. Bëni rrobat tuaja që të duken si te reja.

Hekur hekurosje me avull shpërthyes mund të depërtojë në veshje dhe fibra shpejt, duke hequr në mënyrë efektive zhubrosjet dhe palosjet e frota. Hekurosje e thatë dhe hekurosje e lagësht, fleksibile dhe praktike, profesionale,dhe e përshtatshme për përdorim shtëpiak. Për të pasur perhere rroba qe duken si te reja.

Në këtë hekur do te gjeni cdo gje qe ju duhet edhe më shumë

Hekur rrobash profesional 
Eshte ideal per cdo lloj materiali. I lehte ne peshe, nuk ngjit mbi materialet qe hekurosni madje dhe bluza me material sintetike.
Zgjidhni temperaturen e duhur dhe sasine e avullit dhe me pas merrni veshjen sikur ta keni blere te re.  Kabllo e cila komandohet lehtesisht dhe nuk ju pengon gjate perdorimit.

Per te parë në rrobat tuaja nje rezultat te mahnitshem.

Karakteristika | Hekur rrobash me avull

 • Hekuros ne menyre ideale, dhe zhduk cdo rrudhe duke i lene veshjet te lemuara
 • Pllaka qeramike e cilesise se larte, nuk ngjit
 • Avulli shperthyes deperton ne veshje dhe deri ne fibra
 • Shoqerohet nga mbajtesja
 • Me depozite uji qe ka kapacitet deri ne 400 ml uje
 • Hekurosje  perfekte ne te thate ose ne te lagesht
  hekur rrobash heager bli online ne ibuy al
 • Fleksible dhe praktike
 • E pershtatshme per perdorim shtepiak dhe profesional
 • Tension i ndryshueshem i avullit.
Specifikime:
 • Gjendja: krejt e re
 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: Siç tregon fotografia
 • Modeli: 1208
 • Fuqia e vlerësuar: 2200W
 • Bordi i hekurosjes: Qeramike
 • Ndryshimi i temperaturës: 3 ingranazhe
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400ml
 • Avulli shpërthyes: 80G / MIN
 • Madhësia: Përafërsisht.305 * 110 * 110 mm.

Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

SKU: L253-HG-1208 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

brands

Haeger

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat