,

Tharese flokesh Profesionale Surker SK 3907 – Hair Dryer

Surker

Profesionale

E shpejte

Mbrojtese per floket

Cmim konkurrues

2,300L

Tharese flokesh Profesionale Surker SK 3907

Tharese Flokesh Profesionale Surker | Hair Dryer

Nese jeni duke kerkuar per nje tharese per floket qe t’iu beje punen sa me te lehte, ne e kemi ate cfare ju po kerkoni. Tharese e cila do te bej floket tuaj te duken bukur en cdo kohe, ne nje feste, ne pune apo qofte dhe ne perditshmerine tuaj. Nje aksesore i cili nuk duhet te mungoje ne kujdesin ndaj flokeve tuaj. Ju mund te zgjidhni midis dy shpejtesive per tharjen e flokeve. E pershtatshme per floekt te drejta, kacurrela, te gjate ose te  shkurter.

Tharese per floket me 2 nivele shpejtesie. E lehte dhe e thjeshte ne perdorim, e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Cilesimet e saj 

  • Tharese flokesh Profesionale
  • Ka funksion termostatik, nuk demton floket
  • Than, drejton dhe modelon floket sipas deshires
  • Motor me fuqi 2000W
  • Nuk ze vend, mund ta merrni me vete edhe ne udhetime
  • E fuqishme, praktike dhe nuk ben zhurme gjate perdorimit.
  • Mundeson tharjen e flokeve brenda shume shpejt
  • Nivel maksimal nxehtesie
  • Me 2 nivele ajri qe mundesojne stilimet e ndryshme te flokeve

Produkte te shumellojshme per Kujdesi Personal i gjeni ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L303-tharese flokesh-surker SK3907 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Surker

color

Black

LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat