,

Doreza portieri adidas

Adidas

Doreza portieri

Me permasa : 8/9/10

Te pershtatshme per te gjithe

Material i cilesise se larte

1,490L

DOREZA PORTIERI ADIDAS

Doreza adidas te pershtatshme per lojtaret portiere te lojrave te futbollit.

Te cilesise se larte te cilat mund te perdoren nga te gjithe femije ose te rritur pasi vijne me permasa te ndryshme te cilat jane te pershtatshme per te gjithe.

Mund te perdoren ne ndeshje te rendesishme futbolli ose edhe per nje loje mes miqsh ne kalceto ose ne fushen e futbollit te lagjes tuaj.

Tashme mund te gjeni dorezat ideale edhe per te vegjlit tuaj te cilet sapo kane nisur per here te pare stervitjen e futbollit.

Gjithashtu mund ti perdorni edhe ne shkollen tuaj sportive.

Material i cilesise se larte dhe nuk krijon irritime ne lekure.

Ofrojne siguri dhe qendrueshmeri.

Teper te lehta dhe praktike mund ti mbani ne cante dhe ti merrni kudo me vete.

Permasat e dorezave : 8/9/10.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Doreza-portieri-adidas Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Adidas

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat