Bluetooth Speaker CSN-605 – Boks i madh per muzike

Te ndryshme

Boks i madh muzike

Muzike cilesore dhe tingull i qarte

Porte USB, SD ose TF, FM, Bluetooth

 

2,800L

BLUETOOTH SPEAKER CSN-605 – BOKS I MADH PER MUZIKE

Boks i madh per te festuar cdo dite me kenget e preferuara, duke e lidhur me Bluetooth me pajisjet tuaja.

Wireless bluetooth speaker ju mundeson porte hyrese per Aux dhe usb, cka do te thote qe ju gjithashtu mund te perdorni mikrofon per te kenduar ju vete kenget qe deshironi.

Bateria ndertuese prej 1200 mAh do ju lejoje te degjoni me ore te tera muziken.

Funksion per  Bluetooth / USB / FM / Mikrofon.

Karakteristika

Modeli: CSN-606

Fuqia: 30 Watt

Suporton porte USB, SD ose TF, FM, Bluetooth.

BATERIA: 3.7V 1200 mAh

Madhësia e paketimit: 215 * 158 * 318 mm

SKU: Bluetooth-Speaker-CSN-605 Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat